Hyundai Elantra - ćwierć wieku nieustannego rozwoju - Poleasingowe samochody: osobowe, dostawcze i ciężarowe
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pojazdów poleasingowych.

Wszystkie prezentowane oferty pochodzą z serwisu internetowego Fmleasing.Hyundai Elantra - ćwierć wieku nieustannego rozwoju

Hyundai Elantra to południowokoreański samochód osobowy, który zadebiutował w 1990 roku, a więc niemal ćwierć wieku temu. O tym, jak niebywały postęp dokonał się w dziedzinie technologii oraz designu, świadczyć mogą dwa poniższe zdjęcia. Na pierwszym z nich znajduje się model z roku 1990, na drugim - 2010.

Jak widać - różnica jest kolosalna...

Samochód ten był i jest sprzedawany pod różnymi nazwami, w zależności od regionu świata.

Jeśli interesuje Was poleasingowa oferta sprzedaży Hyundaia Elantry najnowszej generacji - zapraszamy na portal Fmleasing. Po wejściu do niego, lewej stronie znajdziecie bazę ofert poleasingowych, a w niej taki oto samochód z 2011 roku, w cenie 29.100 zł brutto:

Jeśli natomiast szukacie reprezentacyjnego samochodu na przykład do swojej firmy, na przykład wspomnianej Elantry:

pomyślcie nad wzięciem Hyundaia w leasing. Wystarczy wejść na wspomniany wcześniej portal Fmleasing i znaleźć aplikację ILEASE. Dzięki niej, szybko i absolutnie bezproblemowo wyślecie indywidualne zapytanie do wszystkich firm leasingowych w naszym kraju. I to one będą starały się zdobyć waszą uwagę jak najlepszymi warunkami leasingu.

Samochody poleasingowe - osobowe release
edytował release