Poleasingowe wyposażenie gabinetu fryzjerskiego: klimazon - Poleasingowe samochody: osobowe, dostawcze i ciężarowe
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pojazdów poleasingowych.

Wszystkie prezentowane oferty pochodzą z serwisu internetowego Fmleasing.Poleasingowe wyposażenie gabinetu fryzjerskiego: klimazon

Klimazon to nieodzowny element wyposażenia gabinetu fryzjerskiego lub kosmetycznego. Urządzenie to stosowane jest między innymi do wykonywania trwałej ondulacji, suszenia włosów, barwienia i odbarwiania włosów czy wreszcie - do ich prostowania.

Poniżej przedstawiamy ofertę sprzedaży poleasingowego klimazonu włoskiej marki Artem (model: Wings) z 2011 roku. Urządzenie to posiada moc 1280 Wat, zasilane jest tradycyjnie (230 V). Cena: 5700 zł. 

Jeśli szukacie informacji na temat leasingu urządzeń fryzjerskich lub po prostu chcecie wyposażyć swój salon kosmetyczny w potrzebne urządzenia i rozglądacie się za sposobami sfinansowania tego przedsięwzięcia - zapraszamy na stronę portalu leasingowego FMLEASING. 

Warto śledzić oferty poleasingowe pojawiające się właśnie w tym portalu, ponieważ zdarzają się tam prawdziwe okazje cenowe. Poleasingowe wyposażenie salonu fryzjerskiego to propozycja zdecydowanie warta rozważenia.

Pozostałe release