Poleasingowy sprzęt do gabinetu kosmetycznego: Intraceuticals - Poleasingowe samochody: osobowe, dostawcze i ciężarowe
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pojazdów poleasingowych.

Wszystkie prezentowane oferty pochodzą z serwisu internetowego Fmleasing.Poleasingowy sprzęt do gabinetu kosmetycznego: Intraceuticals

Szukasz urządzeń niezbędnych do wyposażenia salonu kosmetycznego? Sprzętów wysokiej jakości - w niezwykle atrakcyjnych cenach? Poleasingowy sprzęt kosmetyczny to propozycja, obok której nie sposób przejść obojętnie. 

Świetnym przykładem jest poleasingowa maszyna do zabiegów odmładzajacych skórę metodą Intraceuticals. Z tej nieinwazyjnej, a przy tym wyjątkowo skutecznej metody odmładzania skóry korzystają największe gwiazdy amerykańskiego show-biznesu.

Intraceuticals to obecnie absolutnie nieodzowny element wyposażenia gabinetu kosmetycznego. Na poniższym zdjęciu prezentujemy ofertę sprzedaży poleasingowej maszyny do zabiegów Intraceuticals.

Produkt z 2011 roku wyceniany jest na 14.800 zł, co zważywszy na efekty pracy z jego wykorzystaniem - nie jest kwotą wygórowaną. Osób, które marzą o odmłodzeniu skóry twarzy - z pewnością nie zabraknie.

Jeśli szukacie fabrycznie nowych urządzeń do swoich salonów kosmetycznych lub fryzjerskich, propozycją godną rozważenia jest wzięcie tego rodzaju sprzętów w leasing. Wszystkich zainteresowanych tym tematem, jak również poleasingową ofertą, o której pisaliśmy wyżej - zapraszamy do odwiedzenia portalu Fmleasing.

Pozostałe release