Caterpillar 428 E: koparko-ładowarka z 2008 roku za 147 tys. zł - Poleasingowe samochody: osobowe, dostawcze i ciężarowe
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pojazdów poleasingowych.

Wszystkie prezentowane oferty pochodzą z serwisu internetowego Fmleasing.Caterpillar 428 E: koparko-ładowarka z 2008 roku za 147 tys. zł

Poleasingowy sprzęt budowlano-drogowy

Koparko-ładowarka Caterpillar to jedna z wielu maszyn, które znaleźć możecie w bazie ofert pojazdów poleasngowych portalu Fmleasing. Zainteresowanych odsyłam więc właśnie tam.

Natomiast dla tych, którzy planują zakup koparki, spycharki czy koparko-ładowarki do swojej firmy, a nie chcą wydawać astronomicznych sum pieniędzy (jednorazowo) - mamy dobrą wiadomość.

Świetnym sposobem na rozwój firmy jest wziecie koparki (lub innego urządzenia, które jest potrzebne w naszej firmie) - w leasing. Oczywiście, dla wielu z was sam ten termin wydaje się czymś zupełnie abstrakcyjnym.

Dlatego też zdecydowanie warto wejść na stronę Fmleasing, by znaleźć tam mnóstwo informacji dotyczących zawierania umowy leasingu itp.

Odwiedzając portal, warto zwrócić uwagę na aplikację iLease, dzięki której można w błyskawiczny sposób wysłać konkretne zapytanie do kilkudziesięciu polskich firm leasingowych, a potem tylko czekać, aż naszą skrzynkę zasypie grad atrakcyjnych ofert :) Tak czy inaczej - polecamy!

Poleasingowe koparki, spycharki i inne maszyny budowlane release